Kto & čo

Biznis koučovanie a Sociálne poradenstvoVenujem sa koučingu, osobnostnému, biznis i sociálnemu poradenstvu. Je pre mňa prácou i vášňou.

Teší ma sprevádzať ľudí na ceste k spokojnému životu a k vysnívanému povolaniu. Je pre mňa obrovským zážitkom a naplnením vidieť ľudí, ako v procese nachádzajú vlastné odpovede a možnosti riešenia svojich problémov. Dáva mi to energiu neustále sa posúvať a pracovať na sebe v tejto zaujímavej oblasti. Mojou snahou je ukázať ľuďom iný uhol pohľadu, inšpirovať, posúvať ich vpred.

Najviac na svojom živote zbožňujem dennodenný kontakt s ľuďmi. Každý človek si nesie svoj príbeh a ja som tá, ktorá si ho vždy rada vypočuje a podelí sa aj o ten svoj.


Som zástancom osobných rozhovorov, work&life balance v praxi, pozitívneho myslenia a „can do“ postoja. Rada spoznávam nové miesta, inšpiratívnych ľudí a zdravú kuchyňu.

Harmóniu tela a duše nachádzam v rôznych pohybových aktivitách, v písaní a pečení. Zaujímam sa o formy šírenia inšpiratívnych myšlienok, ktoré môžu robiť náš život krajším. A aj keď som miestami stále zasnívaná, som nohami stále pevne na zemi smiley. Som proste takou neobyčajne obyčajnou milovníčkou života smiley.

Krok za krokom vám odovzdávam know-how, vďaka ktorému dokážete systémovo nastaviť vašu organizáciu i seba tak, aby ste sa trvalo posúvali vpred wink.

S pozdravom, Marcela Václavková Konrádová