Biznis poradenstvo pre Vás

K biznis poradenstvu som sa dostala až po rokoch poskytovania sociálneho poradenstva, akosi plynulo. Priznám sa, že robiť koučing vo firmách, či priam vo veľkých spoločnostiach, nebolo mojou ambíciou. A napokon som sa v ňom našla smiley.

Mnohí z Vás so mnou už spolupracovali, mnohým som poskytla odborné rady, pomohla zriadiť chránené pracovisko, otvoriť kaviareň, salóny, výrobne, nastaviť chod Vašej firmy, nájsť tých správnych zamestnancov...

Na mojej ceste mi veľmi pomohli ľudia, ktorých som mala vôkol seba. Svojich šéfov. Nadriadených. Ale aj kolegovia, s ktorými som spolupracovala na rôznych väčších či menších projektoch.

Mala som skutočné šťastie na ľudí. Veľa som sa od nich naučila, inšpirovali ma, posúvali vpred.

Ako manažérka a prokuristka spoločnosti, či ako zriaďovateľka a prevádzkarka nejedného zariadenia, som neraz stála pred neľahkými a nepopulárnymi  rozhodnutiami. Možno práve tie ma naučili rôznym technikám a krokom, o ktoré sa treba oprieť a ktoré je potrebné vyskúšať či aplikovať, aby firma napredovala, rástla.

Existuje mnoho kníh, seminárov a videí o tom, ako doviesť firmu k úspechu, k rastu. Mnohé z nich som prečítala, absolvovala aj ja. Tak ako aj niekoľkoročné štúdium, počas ktorého som mohla vidieť mnohé firmy zvnútra.  

A potom sa to všetko spojilo wink.

Dnes som šťastná, že môžem spolupracovať s mnohými majiteľmi firiem, so zamestnancami, s ľuďmi, ktorí sú otvorení novému pohľadu a veľakrát aj výzvam.

Pretože, keď si kouča zavoláte do firmy, chce to kus odvahy smiley.

 

Cítite, že máte niektoré z týchto problémov vo svojej firme?

  • Neviete, prečo Vaša firma nerastie?
  • Máte problémové vzťahy na pracovisku?
  • Bojujete s motiváciou, ktorá nezaberá, zlyháva?
  • Neviete, ako vybudovať značku?
  • Pociťujete problém presadiť svoj cieľ?
  • Chcete vedieť, čo je zdrojom energie pre ľudskú dušu?
  • Neviete ako pracovať s námietkami?
  • Potrebujete usmerniť v tom, ako zvládať projekty?
  • Neustále narážate na nesprávnych ľudí?

 

Otázok máte možno ešte oveľa viac.

Ak potrebujete poradiť, vypočuť, „nakopnúť“,, posunúť sa vpred, objaviť nové možnosti... kontaktujte ma na telefónnom čísle +421 903 518 386 alebo na mailovej adrese: posunsa@posunsa.sk, kde sa vám v priebehu 48 hodín určite ozvem a dohodneme si spolu naše sedenie, ktoré bude prebiehať osobne alebo telefonicky, podľa dohody, v trvaní 30 – 50 minút.

Prvé sedenie ponúkam úplne zadarmo.

Nakoľko si každý klient vyžaduje dostatok individuálneho času, moja ponuka je limitovaná a v mojich silách je pracovať len so skupinkou ľudí.

Preto neváhajte a kontaktujte ma čím skôr na telefónnom čísle +421 903 518 386 alebo na mailovej adrese: posunsa@posunsa.sk

S pozdravom, Marcela Václavková Konrádová

 

Dosiahnuté vzdelanie:

MBA v odbore manažment obchodu, certifikovaná manažérka v odbore „Riadenie v trhovom prostredí“, doktorka filozofie (PhDr.), mediátorka, magisterka sociálnej pedagogiky (Mgr.) a bakalárska sociálnej práce (Bc).

Prax:

Prax v oblasti projektového manažmentu so zameraním na realizáciu malých a stredných projektov od roku 1999, prax v riadení na pozíciách prokurista spoločnosti/manažér prevádzky od roku 2005, koučing, zriaďovateľka chránených dielní, 14 ročné skúsenosti o oblasti poskytovania sociálneho poradenstva,  prax v oblasti médií na pozíciách šéfredaktorka/redaktorka od roku 1991 a iné.

Získané ocenenia:

Víťazka Dobrovoľník roka 2020 Srdce na dlani v kategórii Dlhodobá dobrovoľnícka pomoc, TOP ocenenie sTOPa 2020 v kategórií TOP projekt - prvá vonkajšia bezbariérová fitness zóna, ocenenie sTOPa 2019 v kategórii TOP subjekt, nominantka Krištálového krídla v kategórii Filantropia za rok 2019. Ocenenie sTOPa 2019 v kategórii TOP subjekt. Víťazka Srdce na dlani 2018 v kategórii "Projekt roka" za vybudovanie prvého bezbariérového ihriska na Slovensku. Víťazka novinárskej súťaže 2018 "My k sousedům a sousedé k nám" v kategórii On-line media. Ocenenie Filantrop napriek hendikepu (2015) za rok 2014, Cena primátora Banskej Bystrice (2014) za rok 2013, nominácia na Inšpirujúcu ženu (2013), ocenenie Srdce na dlani (2013) za venovanie času, schopností a energie v prospech iných ľudí a svojej komunity v Banskobystrickom samosprávnom kraji v kategórii Dobrovoľníctvo v rozvoji komunity (2013). V súťaži E - ženy 2013 v kategórií „Ženy, ktoré podnikajú off - line a majú firemnú webovú stránku“ získanie 1. miesta a špeciálnej ceny Gabiky Revickej a Moniky Jakubeczovej za mimoriadne inšpiratívny príbeh a silu osobnosti (2014) a ďalšie.