Sociálne poradenstvo pre Vás

O mne a aj o aktivitách, ktoré realizujem, sa už veľa popísalo. Mnohí z Vás so mnou už spolupracovali, mnohým som poskytla odborné rady, pomohla zriadiť chránené pracoviská, viedla workshopy, semináre, podala pomocnú ruku pri písaní grantov, aj pri ich realizácií.

Sociálne poradenstvo poskytujem od roku 2005, riešila som mnohé neľahké životné situácie, vybavovala som príspevky, zháňala financie, inšpirovala som, motivovala, písala projekty, vybavovala granty, organizovala podujatia, moderovala...

Bola som tu pre Vás.

Veľakrát som sedela vo Vašej obývačke.

A možno budem opäť :-)

Prinášam:

• Konkrétne znalosti a vedomosti

• Osvedčené kroky, postupy, vlastné know-how

• Iný pohľad

• Prekonávanie limitov a presvedčení

• Nové myšlienky

• Motiváciu

• Zodpovednosť

• Uznanie/ Pochvalu

...a mnoho iného.

Som tu pre vás ako sociálny poradca, ale aj ako poradca pre Váš biznis.

Ak potrebujete poradiť, vypočuť, „nakopnúť“,, posunúť sa vpred, objaviť nové možnosti... kontaktujte ma na telefónnom čísle +421 903 518 386 alebo na mailovej adrese: posunsa@posunsa.sk, kde sa vám v priebehu 48 hodín určite ozvem a dohodneme si spolu naše sedenie, ktoré bude prebiehať osobne alebo telefonicky, podľa dohody, v trvaní 30 – 50 minút.

Prvé sedenie ponúkam úplne zadarmo.

Nakoľko si každý klient vyžaduje dostatok individuálneho času, moja ponuka je limitovaná a v mojich silách je pracovať len so skupinkou ľudí.

Preto neváhajte a kontaktujte ma čím skôr na telefónnom čísle +421 903 518 386 alebo na mailovej adrese: posunsa@posunsa.sk

S pozdravom, Marcela Václavková Konrádová

 

Dosiahnuté vzdelanie:

MBA v odbore manažment obchodu, certifikovaná manažérka v odbore „Riadenie v trhovom prostredí“, doktorka filozofie (PhDr.), mediátorka, magisterka sociálnej pedagogiky (Mgr.) a bakalárska sociálnej práce (Bc).

Prax:

Prax v oblasti projektového manažmentu so zameraním na realizáciu malých a stredných projektov od roku 1999, prax v riadení na pozíciách prokurista spoločnosti/manažér prevádzky od roku 2005, koučing, zriaďovateľka chránených dielní, 14 ročné skúsenosti o oblasti poskytovania sociálneho poradenstva,  prax v oblasti médií na pozíciách šéfredaktorka/redaktorka od roku 1991 a a iné.

Získané ocenenia:

Víťazka Dobrovoľník roka 2020 Srdce na dlani v kategórii Dlhodobá dobrovoľnícka pomoc, TOP ocenenie sTOPa 2020 v kategórií TOP projekt - prvá vonkajšia bezbariérová fitness zóna, ocenenie sTOPa 2019 v kategórii TOP subjekt, nominantka Krištálového krídla v kategórii Filantropia za rok 2019. Ocenenie sTOPa 2019 v kategórii TOP subjekt. Víťazka Srdce na dlani 2018 v kategórii "Projekt roka" za vybudovanie prvého bezbariérového ihriska na Slovensku. Víťazka novinárskej súťaže 2018 "My k sousedům a sousedé k nám" v kategórii On-line media. Ocenenie Filantrop napriek hendikepu (2015) za rok 2014, Cena primátora Banskej Bystrice (2014) za rok 2013, nominácia na Inšpirujúcu ženu (2013), ocenenie Srdce na dlani (2013) za venovanie času, schopností a energie v prospech iných ľudí a svojej komunity v Banskobystrickom samosprávnom kraji v kategórii Dobrovoľníctvo v rozvoji komunity (2013). V súťaži E - ženy 2013 v kategórií „Ženy, ktoré podnikajú off - line a majú firemnú webovú stránku“ získanie 1. miesta a špeciálnej ceny Gabiky Revickej a Moniky Jakubeczovej za mimoriadne inšpiratívny príbeh a silu osobnosti (2014) a ďalšie.